Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

Obchodní podmínky rytecvalmez.cz


Objednávka,uzavření kupní smlouvyOdesláním objednávky uzavírá kupující s prodávajícím kupní smlouvu a zároveň akceptuje cenu objednaného zboží platnou v den objednání. Všechny objednávky podané prostřednictvím našeho e-shopu jsou závazné. Uzavřením kupní smlouvy se prodávající i kupující zavazují řídit těmito obchodními podmínkami.


Dodací lhůta, způsob doručení a platbyVaše objednávka bude potvrzena e-mailem nebo telefonicky většinou do 24 hodin po odeslání.Snubní prsteny se vyrábí až po obdržení zálohové faktury na náš účet.Je to z toho důvodu,že prsteny se vyrábí přímo podle Vašich požadavků a tudíž toto zboží je jinak velice těžko prodejné.Obvyklá dodací lhůta je u snubních a zásnubních prstenů 21 dní od obdržení zálohy na náš účet, u ostatního zboží 2-10 dní.Pokud zboží není aktuálně na skladě nebo si jeho výroba vyžádá delší dobu, bude kupující o této skutečnosti neprodleně informován a zároveň bude seznámen s přibližnou dodací lhůtou.Objednané zboží bude zasláno prostřednictvím České pošty. Balné je u všech zásilek zdarma. Zboží je zasíláno pojištěné podle hodnoty zboží.Ceny dopravy/bez DPH/:Cenné psaní + platba na účet..........50 Kč


Cenné psaní + dobírka.....................100 KčCenné psaní - rychlá a spolehlivá přeprava zboží po celém území ČR. Česká pošta doručuje Cenné psaní následující pracovní den po dni podání.Informace o dodání obou typů balíku je možné získat prostřednictvím online služby – Sledování zásilek a nebo na bezplatné telefonní lince 800 177 889 , uvedené informace jsou dostupné následující den po podání zásilky.

Při převzetí zásilku zkontrolujte, jestli není poškozená a případné vady způsobené dopravou řešte přímo s dopravcem.


Vrácení zboží, odstoupení od kupní smlouvyKupující má ze zákona možnost zboží do 14 dnů vrátit, nevztahuje se na šperky vyrobené na zakázku. Takto lze vrátit pouze zboží nepoužité, nepoškozené spolu s dokladem o nákupu. Zboží musí být schopné další distribuce.Zboží musí být zasláno jako doporučený balík spolu s průvodním dopisem. Na zboží zaslané na dobírku nebude brán zřetel. Kupujícímu budou vráceny pouze peníze za objednané zboží, nikoli za poštovné. Peníze budou zaslány bud´to složenkou České pošty anebo na účet. Kupující hradí cenu této služby (30 Kč).


Reklamace, zárukaZáruka může být uplatněna výhradně po dobu záruční doby, která ze zákona trvá 24 měsíců od převzetí zboží, není-li výslovně sjednáno jinak. Podmínkou je, aby kupující při uplatnění záruky předložil kopii daňového dokladu prodávajícího na dodané zboží. Bez těchto dokladů nemůže být záruka uznána. Zboží musí být dodáno kompletní tak, jak bylo převzato od prodávajícího. Z hygienických důvodů je zboží k reklamaci přijato pouze řádně vyčištěné . Záruka se nevztahuje na poškozené či nadměrně opotřebené zboží a dále na vady způsobené porušením obvyklých zásad užívání zboží.Pokud je doručené zboží vadné či poškozené již při převzetí, je kupující povinen o této skutečnosti prodávajícího neprodleně vyrozumět.O druhu vady a postupu při uplatnění vady v záruční době rozhoduje prodávající. Při zasílání zpět volte vhodný obal, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě.zpět